Golfclub Imperial Balaton
Magyar
  • GolfClub Imperial Balaton

Legyen klubtag Ön is!

A Golfclub Imperial Balaton Sportegyesület különböző klubtagsági csomagokat állított össze, hogy mindenki számára elérhetővé tegye a golfsportot.

Rendes Klubtagság

·      Teljes jogú játékjog a Golfclub Imperial Balaton pályán a hét minden napján.

·      Kedvezményes driving range labda , bagtároló és trolly bérlési díj.

·      Kedvezményes nevezési díj a Golfclub Imperial által szervezett versenyeknél.

·      Hivatalos EGA kártya kiállítása felár nélkül.

·      Rendes klubtag házástársának vagy élettársának illetve családtagjának kedvezményes beiratkozási díjat biztosítunk.

·      Rendes klubtag vendégei számára vasárnaponként  -20 % -ot biztosítunk a mindenkori greenfee árból.

Rendes társtagság

Éves tagság

·      Kedvezményes driving dange labda bérlési díj.

·      Greenfee kedvezmények a Golfclub Imperial Balaton partnerklubjainál.

·      Hivatalos EGA kártya kiállítása a szövetségi támogatási díj ellenében.

·      Éves klubtag vendégei számára vasárnaponként  -20 % -ot biztosítunk a mindenkori greenfee árból.

Másodklubtagság

·      Érvényes külföldi vagy hazai klubtagságot igazoló EGA kártya felmutatása esetén.

·      25 Greenfeere korlátozott játékjog a Golfclub Imperial Balaton pályán a hét minden napján.

·      Kedvezményes driving dange labda bérlési díj.

·      Másodklubtag  vendégei számára vasárnaponként  -20 % -ot biztosítunk a mindenkori greenfee árból.

Egyetemista 18 éves kortól 25 éves korig

·      Érvényes diákigazolvány felmutatása esetén.

·      Hivatalos EGA kártya kiállítása felár nélkül.

·      A klubtag vendégei számára vasárnaponként  -20 % -ot biztosítunk a mindenkori greenfee árból.

Junior 12 éves kortól  18 éves  korig

·      Érvényes diákigazolvány felmutatása esetén.

·      Kedvezményes driving range labda, bagtároló és trolly bérlési díj.

·      Kedvezményes oktatási díj a klub junior program keretein belül.

Fogjunk össze!

Ha bármelyik teljes jogú klubtag továbbajánlja klubunkat és ez által új klubtagra tesz szert a klub, a klubtagnak -15%-ot biztosítunk a következő év játékdíjából!

Élvezze Ön is a klubtagsággal járó előnyöket, és iratkozzon be még ma!

• GolfClub Imperial Balaton
Golfclub Imperial Balaton